• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rabobank verlengt sponsorcontract

Omdat Rabobank hoofdsponsor is van de Nederlandse Hockeybond en kunnen we events en clinics naar Emmeloord halen, die ondersteund worden door onze nationale en internationale hockeyspelers en -speelsters.

Na lange maar plezierige onderhandelingen is het contract met onze hoofdsponsor namelijk volledig herzien en vernieuwd. Dit betekent dat Rabobank Noordoostpolder-Urk met ingang van 1 september 2012, voor drie jaar, hoofdsponsor is van HC De Meeuwen. Rabobank Noordoostpolder-Urk zal onze club niet alleen financieel bijstaan, maar het beleid ook actief ondersteunen.

Zo kunnen we kosteloos gebruik maken van het zogenaamde mobiel betalen. Het clubhuis krijgt hiervoor  een ingenieus kassasysteem. Dit beheert niet alleen de voorraad, maar laat zelfs via internetverbinding muziek van Spotify in het clubhuis afspelen. Daarnaast betaalt Rabobank Noordoostpolder-Urk een deel van de bouw van de bar en krijgt Dames-1 nieuwe clubkleding.

 

 

Zoeken

Ledenomgeving

Banner